Targi Kielce Jazz Festiwal

Notice

2014

Miles, masz wiadomość - konkurs!

mmw logo4

W związku z XII edycją Festiwalu Memorial to Miles pragniemy zaprosić Państwa do udziału w konkursie organizowanym przez Kieleckie Centrum Kultury oraz Sklep Muzyczny „Fan” we współpracy z poznańską Erą Jazzu. Miles, masz wiadomość jest pierwszą próbą urozmaicenia okresu oczekiwania na nadchodzącą imprezę (26-28 września), która z roku na rok budzi coraz większe emocje entuzjastów jazzu w Polsce.  

Życie i twórczość Milesa Davisa nadal inspiruje oraz budzi dyskusje, przysparzając mu kolejnych wielbicieli. Zastanawiamy się, czy spośród Was są tacy, którym postać Milesa wydaję się być szczególnie bliska. Czyniąc ukłon do pierwotnej nazwy Festiwalu (Muzyczne listy do Milesa Davisa) zachęcamy do nadsyłania dowodów sympatii skierowanej w stronę Milesa. Interpretujcie tę propozycję dowolnie. Będziemy akceptować wszelkie przejawy Waszej kreatywności.

Chcecie napisać list bądź zredagować pocztówkę? Śmiało. Nie patyczkujecie się ze słowem i nie przeraża Was interpunkcja? Skonstruujcie wiersz bądź opowiastkę. Macie muzyczną smykałkę? Nagrajcie audycję hołdującą Davisowi bądź skomponujcie własną melodię. Nie obce Wam przybory graficzne? Dajcie ponieść się wyobraźni i naszkicujcie coś. Wszelkie chwyty dozwolone. W skrócie: zostawcie Milesowi wiadomość.

Spośród nadesłanych prac wybierzemy trójkę zwycięzców. Nagrodami będą:

- pierwsze miejsce: 250 PLN do wykorzystania na "www.fan.pl" oraz album głównej gwiazdy Festiwalu z autografem,

- drugie miejsce: 150 PLN do wykorzystania na "www.fan.pl" oraz książka „Czas Komedy” z autografami autorów (Dionizy Piątkowski, Marek Karewicz),

- trzecie miejsce: 100 PLN do wykorzystania na "www.fan.pl" oraz limitowany album Era Jazzu -Gramy już 10 lat! (2 CDs + DVD).

Dla laureatów przygotujemy również podwójne zaproszenia z rezerwacją najkorzystniejszych miejsc na widowni.

 

Na Wasze prace czekamy do 31 sierpnia. Materiały proszę wysyłać na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it bądź:

Impresariat KCK

Plac Moniuszki 2b

25-334 Kielce

Warto dodać, że przez cały okres trwania konkursu Sklep Muzyczny „Fan” przygotował specjalną ofertę rabatową na wszystkie płyty z kategorii „jazz”. Sprawdź szczegóły oferty!

Regulamin konkursu

Wyłoniliśmy zwycięzców

Drodzy uczestnicy konkursu „Miles, masz wiadomość”!

Dziękujemy. Chylimy czoła przed każdym z Was. Zaskoczyliście nas swą kreatywnością i niekonwencjonalnymi pomysłami. Jesteśmy Waszymi dłużnikami.

Pomimo szczerych chęci wyróżnienia każdego z Was, możemy uhonorować jedynie trzy zgłoszenia. Razem z przedstawicielami Sklepu z Muzyką „Fan” oraz Dionizym Piątkowskim z Ery Jazzu wypunktowaliśmy w odosobnieniu każdą nadesłaną pracę. Zsumowane oceny pozwoliły wyłonić zwycięzców. Oto oni!

Read more...