Targi Kielce Jazz Festiwal

Notice

Miles, masz wiadomość 2016

masz wiadomosc 2016 poziom

Wyobraź sobie, że w środku nocy budzi Cię dźwięk telefonu. Numer nieznany. Nie masz w zwyczaju odbierać o tej porze, ale omyłkowo wciskasz zieloną słuchawkę. Groteskowo zachrypnięty głos pospiesznie referuje:

„Cześć, z tej strony Miles. Przyjacielu, potrzebuję Twojej pomocy. Dostałem propozycje powrotu na Ziemię na jeden koncert. Tylko jeden, rozumiesz? Postawili mi jednak warunek. To obcy ludzie mają wyselekcjonować mój skład. Mój, rozumiesz!? Mają cwaniaki tupet! Nie miałem wyjścia. Przystałem na to, choć rzadko wchodzę w kompromisy.

Jak już się domyślasz, dzwonię właśnie w tej sprawie. Mogę na Ciebie liczyć? Dobierz mi proszę czterech/pięciu Artystów. Tych, których kochasz lub tych, którzy wg Ciebie zawodowo zabrzmieliby w moim towarzystwie. Na całe szczęście mogę wziąć ze sobą kogo chce, chociaż wiem, że wśród żyjących muzyków jest wielu ostrych graczy. Kocham każdą dobrą muzykę, więc nie musisz się silić na gatunkową spójność. Chętnie zagram z łebskim raperem lub awangardowym klawiszowcem. Wszystko zależy od Ciebie.

Z góry dzięki! Idź dzielnie przez życie!”

Byłoby całkiem nieźle, prawda? Porozmawiać chwilę z Mistrzem i ustawić według swojego uznania wymarzony sextet lub quintet. Nie możemy Wam obiecać, że taka sytuacja się urzeczywistni. Możemy jednak uhonorować niektórych, którzy podejmą się tego zadania.

Dzięki festiwalowym partnerom będziemy mogli wyróżnić cztery spośród Waszych zgłoszeń i wręczyć muzyczne upominki przygotowane przez Erę Jazzu, portal Soulbowl.pl, Antykwariat Muzyczny Pegaz oraz Impresariat KCK.

Na Wasze propozycje czekamy do 21 września. Kompletne zgłoszenie powinno zawierać Waszą wizję wymarzonego zespołu dowodzonego przez Milesa – nazwiska muzyków oraz kilka zdań uzasadniających Wasz wybór.

Możecie się do nas napisać prywatną wiadomość na facebookowym profilu ( https://www.facebook.com/memorialtomiles/ ) lub napisać maila na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Powodzenia :)