Targi Kielce Jazz Festiwal

Notice

Miles, masz wiadomość 2017

Cześć Mistrzu, masz wolny weekend..?” – kolejna edycja konkursu „Miles, masz wiadomość”

Miles nie był potulnym i wyrozumiałym gadułą, co na pewno nie sprzyjało w jego kontaktach z nieznajomymi. Co jednak, gdyby przyszło Ci zapukać do jego drzwi i zaprosić na dedykowane mu święto z muzyką improwizowaną w nagłówku? Podejmujesz wyzwanie?

Pozostając w sferze wyobraźni, spróbuj nakłonić Milesa na przyjazd na kielecki Memorial. Nie patyczkujesz się ze słowem i nie przerażają Cię interpunkcyjne pułapki? Napisz list. Cenisz szczerość i prostolinijność? Zredaguj zwięzłą zapowiedź Festiwalu. Wierzysz, że jedno zdjęcie warte jest tysiąca słów? Zrób je. Naszkicujesz coś trudniejszego niż kulawego psiaka i uśmiechnięte słońce? Wyślij nam Twą pracę dedykowaną Mistrzowi. Komponujesz? Prześlij nam nagranie. Wszystkie chwyty dozwolone!

Zgłoszenia możecie wysyłać na adres mailowy: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do 27 września. Nagrodzimy trzy najciekawsze prace. Do zdobycia karnety na Festiwal, pakiety płyt Artystów biorących udział w tegorocznej edycji Festiwalu, upominki od Ery Jazzu, redakcji portalu Jazzsoul.pl, Antykwariatu Pegaz oraz Kieleckiego Centrum Kultury. Powodzenia!

miles maszwiadomosc 2017